Технології

Штучний інтелект в Китаї отримав ліцензію лікаря

Китайська компанія iFlyTek з Шеньчженя працювала над своїм штучним інтелектом протягом чотирьох років. В результаті програма ШІ змогла підготуватися до здачі іспитів в місцевий медичний вуз і успішно здала всі тести. За результатами іспиту їй видали ліцензію лікаря.


«Ми змогли зробити це раніше IBM Watson! Розроблена нами система самостійно здала потрібні іспити, ставши першим в світі ШІ, який за своїм рівнем кваліфікації не поступається лікарю-людині», — похвалився один з членів ради директорів компанії iFlyTek.

І пишатися справді є чим. ШІ iFlyTek Smart Doctor Assistant набрав 456 балів з 360 необхідних, але розробники не збираються зупинятися і повідомляють, що їх програма здатна навчитися ще більш складним речам як в медицині, так і в інших областях. Наприклад, в юриспруденції.

Поки ж iFlyTek Smart Doctor Assistant планують застосувати в тій області, де він вже добре показав себе — його збираються виставити в помічники звичайним лікарям, адже ШІ зможе, наприклад, набагато швидше аналізувати величезні масиви даних про хвороби, зібраних з усієї країни, обробляти їх і видавати конкретні результати.

Варто зазначити, що тестів продуктивності програми ніхто не проводив, так і швидкодію iFlyTek і Watson поки не порівнював, але програма дійсно непогано впоралася — тут вже не посперечаєшся.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button