Людина

Швидка ходьба знижує ризик розвитку інфаркту та інсульту у літніх

Літні люди, які ходять швидше і довше, стикаються з більш низьким ризиком серцево-судинних захворювань, повідомляють американські вчені з Університету Тафтса.

a811b495fe954453774b0a45d1accf58

Дослідження показало, що літні люди, які були більш активні, мали значно нижчий ризик виникнення серцевих нападів та інсульту в майбутньому.

Фахівці вивчали чоловіків і жінок старше 75 років протягом 10 років. В ході цього періоду вчені оцінювали різні аспекти фізичної активності учасників, які могли бути пов’язані з більш низьким ризиком серцево-судинних захворювань. Отримані дані показали, що люди, які ходили більш швидкими темпами (більше 5 км/год), мали більш низький ризик розвитку ішемічної хвороби серця та серцево-судинних захворювань, а також на 53% нижчий ризик інсульту, порівняно з тими, хто ходив в темпі менше 3 км/год.

Крім того, люди, які приділяли увагу пішим прогулянкам сім або більше разів на тиждень, мали 36% більш низький ризик розвитку ішемічної хвороби серця та на 54% нижчий ризик розвитку інсульту і 54 відсотків нижчий ризик інсульту, порівняно з тими, хто ходив 5 разів на тиждень.

Було також встановлено, що ті, хто займався іншими видами дозвілля, такими як скошування газону, садівництво, плавання і їзда на велосипеді, також мали більш низький ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту і серцево-судинних захворювань в порівнянні з тими, хто не був активним.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button