Людина

Дієтологи назвали 4 звички в харчуванні, які провокують втому

Дієтологи назвали 4 звички в харчуванні, які провокують втому і брак енергії. Для активного способу життя необхідно отримувати достатньо води і вітамінів.

Американський дієтолог Меліса Маєр розповіла про чотири поширених «гріхи» в щоденному харчуванні, із-за яких вже у середині дня або навіть вранці люди падають з ніг від втоми. Часто брак енергії для активної діяльності обґрунтовано незбалансованим раціоном. Кисень в м’язи і мозок доставляє залізо, без якого неможливо зберігати бадьорість і ефективність. Варто додати у своє меню страви з м’ясом курки, рибою, яловичиною, бобами, горіхами, насінням та злаками.

Борючись із зайвою вагою, люди відмовляють собі і у вуглеводах, у тому числі складних. Щоб підвищити працездатність, Майєр рекомендує їсти каші, цільнозерновий хліб і макарони з твердих сортів пшениці. Постійні стрибки припливу сил і втоми характерні для любителів солодкого, фастфуду та алкоголю.

У раціоні обов’язково повинні бути присутніми фрукти, овочі, білкові, молочні і цільнозернові продукти. Нарешті, нестача води призводить до головного болю, перепадів настрою і слабкої концентрації.

Кнопка «Наверх»
Закрыть