Здоров'я

Сім золотих правил здорового способу життя

Дослідники встановили сім золотих правил здорового життя. Дослідники з Північно -Західного університету в Чикаго склали сім золотих правил здорового життя. Їх виконання має захистити людину від онкологічних хвороб і серцево – судинних недуг.

Сім золотих правил здорового способу життя

Фізична активність – наука довела, що перебування в сидячому положенні більше чотирьох годин на день збільшує ризик розвитку хронічних хвороб, а більше шести – підвищує небезпеку діабету, а з ним і передчасної смерті. Тому рухайтеся якомога частіше. Ходіть на роботу пішки, катайтеся на велосипеді, плавайте в басейні і в природних водоймах. Кожен день проходьте пішки не менше 4 км.

Відмова від куріння – ніколи не пізно почати жити заради свого здоров’я! Навіть завзяті курці, які десятиліттями не розлучалися з сигаретами, після відмови від куріння на 40 % знижують ризик хвороб серця і судин вже через п’ять років.

Контроль рівня цукру в крові – підвищений рівень цукру в крові збільшує небезпеку розвитку діабету, і як результат такі ускладнення, як сліпота, хвороби нирок і пошкодження нервів. У чоловіків середнього віку з діабетом ризик хвороб серця в п’ять разів вищий, а у жінок – у вісім разів.

Контроль ваги – підтримка здорової маси тіла (мова не йде про потенційно небезпечну модельну худобу!). Один з ключових способів запобігти ранньому відхіду з життя. Про це свідчить безпристрасна медична статистика.

Контроль кров’яного тиску – при невилікованій гіпертонії розвивається серцева недостатність, при якій серце вже не справляється з потоком крові, що проходить через нього. Якщо куріння – головна причина передчасної смерті в розвинених країнах, то гіпертонія впевненно займає друге місце.

Здорова дієта – середземноморська дієта істотно знижує ризик інфарктів, інсультів і кількість передчасних смертей. Перехід на даний режим харчування, як з’ясували шведські вчені, подарує вам, в середньому, три зайвих роки життя. Зовсім непогано!

Контроль рівня холестерину – надлишок холестерину веде до “засмічення” кровоносних артерій, що може призвести до інфаркту. Слідкуйте за цим показником і в разі необхідності приймайте ліки для зниження рівня ” поганого” холестерину.

Натхнення: svit24.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button