Різне

Система СНПЧ

Що таке СНПЧ? Система Неперервної Подачі Чорнил або скорочено СНПЧ – це комплект для модернізації друкованих пристроїв струменевого типу. СНПЧ дозволяють значно мінімізувати фінансові витрати на друк на струменевому друкованому пристрої, БФП або плоттері. Інсталювавши СНПЧ на принтер, ви отримуєте відмінну якість друку з фантастичною економією грошей. Система безперервної подачі чорнила складається з двох, чотирьох або шести картриджів, як от , багатоканального шлейфу, який з’єднує ємності для чорнила з картриджами і чорнильних ємностей.

снпч hp deskjet

Основний принцип роботи СНПЧ досить простий. Під час друку чорнило витрачається, в результаті цього в картриджах утворюється розрідження. Система безперервної подачі чорнила повністю герметична, так як вона створена за принципом сполучених посудин і тому утворене розрідження компенсується надходженням нової партії чорнила в картриджі по шлейфу. Таким чином, забезпечується регулярна наявність чорнила в голівці принтера. Застосування системи безперервної подачі чорнила допомагає отримати серйозну економію приблизно в 40 разів на кожному відбитку на відміну від оригінальних витратних матеріалів.

Найпростіші розрахунки показують, що система безперервної подачі чорнила забезпечує відмінну економію і при хорошій якості друку. Історія створення СНПЧ відноситься до 1993-1994 років. Система безперервної подачі чорнила вперше була інстальована на плоттери NovaJet від компанії EnCad. А найцікавіше, що конструкційний принцип, який тоді був створений, застосовується і донині навіть незважаючи на те, що цей принцип відрізнявся абсолютною простотою. У 2003 році СНПЧ була оптимізована і під струменеві друкуючі пристрої.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Тільки варто вказувати у статті і про мінуси. А мінус в тому, що при засиханні (без друку кілька днів) – вся система виявиться “до одного місця”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button