Фото

Складаний будинок Brette Haus можна побудувати за 3 години і взяти з собою при переїзді (фото+відео)

Латвійська компанія Brette Haus розробила розкладний дерев’яний будинок, який не потребує фундаменту і встановлюється за три години, тобто приблизно у два рази швидше, ніж представлена в 2017 році модульна споруда MADi. Спорудження може мати різні планування і оснащується всім необхідним для комфортного проживання, в тому числі системами автономного енергозабезпечення.

На час транспортування будівля від Brette Haus збирається в компактний паралелепіпед. За заявою компанії, конструкція розрахована на 100 пере установлень. В основі механізму розкладного будинку лежить запатентована система петель.

Модульний міні-будинок

«Механізм складання – це продукт, створений спеціально для застосування спільно з твердою деревиною і для роботи з великими вагами, – пояснила представник Brette Haus в Великобританії Тетяна Борецька. – Сантехніка, електрообладнання та предмети меблів надійно закріплені, тому залишаються на своїх позначках при перевезенні. Ми надаємо інструкції з транспортування, в яких розповідається, як розкладати і як збирати будинок при необхідності, є кілька інструкцій, вони дозволяють уникнути будь-яких проблем ».

Каркасний мобільний будинок

Борецька також додала, що будинок успішно пройшов випробування в складних погодних умовах. Зараз Brette Haus пропонує три моделі: Compact, Urban і Rustic з корисною площею від 17 до 48 квадратних метрів. Залежно від планування споруди підходять для використання в якості приміщення для коворкінгу, кафе, дачного будиночка або постійного житла.

Мінідом збірної

Зображена на фотографіях модель Rustic може мати корисну площу 22-48 м?. Такі будинки в мінімальній комплектації коштують від 18 700 до 37 500 євро. У стандартному Rustic основну площу першого поверху займають вітальня і відокремлена від неї сходами на мансарду кухонна зона. Її базове оснащення включає стільницю і раковину.

Портатіинй недорогий будинок

Поруч з кухнею знаходиться ванна кімната з душем, раковиною і унітазом. Простір верхнього поверху розраховане на використання в якості спальні.

Маленький будинок каркасний

Будинок в основному складається з багатошарових клеєних дерев’яних панелей і зовні забарвлюється в будь-який колір. Декоративне оздоблення всередині відсутнє. Але утилітарний інтер’єр не заважає оселі від Brette Haus бути затишним і комфортним. Його можна оснастити, наприклад, кухонним обладнанням з IKEA, системами «розумного» будинку, опаленням, сонячними батареями і акумуляторами. У списку опцій також присутній установка споруди на колеса.

 

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button