Аналітика

#Слухати серцем: 11 аудіокнижок сучасних українських письменників викладені у вільний доступ

Колеги, друзі, книголюби. Нарешті ми із гордістю готові представити результат трьохмісячної кропіткої праці команди проєкту  #Слухатисерцем, в рамках якого були записані 11 аудіо-книжок за творами сучасних українських дитячих письменників.

Добірка книжок розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.

Аудіо-книги, створені в рамках проекту #Слухатисерцем викладені у вільний доступ на сайтах партнерів проекту #ВидавництваРанок та  онлайн бібліотеки для людей з проблемами зору #Ліхтар.

Віднині, якісні, багатоголосні, у музичному супроводженні аудіоверсій літературних творів сучасних українських авторів доступні для прослуховування маленькими книголюбами! Голоси героїв дитячих книжок озвучували професійні актори та радіоведучі. Серед них: Гиндин В’ячеслав, Озеров Михайло, Стеценко Оксана, Оцупок Ганна, Кошманова Ірина, Крижненко Сергій, Дідик Олег та інші.

Вперше в Україні дитячі аудіокнижки вийшли в Світ одночасно з їх паперовими версіями! І все це нам вдалося здійнити завдяки підтримці #Українськийкультурнийфонд.

Отже! Слухайте за посиланням  бібліотеку #Голосикнижок:

Насолоджуйтесь дорогенькі наші дітки!

Давай-но дружити! (Анастасія Меренкова):

https://www.ranok.com.ua/Davai-druzhyty.html

Мій супердідусь (Геннадій Меламед):

https://www.ranok.com.ua/Mii-superdidus.html

Білченя, яке шукало свою справу (Юліта Ран):

https://www.ranok.com.ua/Bilchenia-yake-shukalo-svoiu-spravu.html?fbclid=IwAR2G4tKYaEiCCt9kTid8XR2iGKEQER0bhOPTi8ydbyxKAVV0OjZiiLGApxk

Совеня, яке водило на прогулянку луну (Єва Сольська):

https://www.ranok.com.ua/Sovenia-yake-vodylo-na-prohulianky-lunu.html?fbclid=IwAR2G4tKYaEiCCt9kTid8XR2iGKEQER0bhOPTi8ydbyxKAVV0OjZiiLGApxk

Читаємо перед сном (Збірка) Єва Сольська, Каспарова Ю., Козиренко М., Моніч О., Руднєва Г., Трофимова К., Юліта Ран: https://www.ranok.com.ua/Chitajemo-pered-snom.html

Ведмежа риболовля (Геннадій Меламед):

https://www.ranok.com.ua/Vedmezha-rybolovlia.html

Велика мандрівка (Геннадій Меламед):

https://www.ranok.com.ua/Velyka-mandrivka.html

Феї та елексир щастя (Юліта Ран):

https://www.ranok.com.ua/Fei-ta-eliksyr-shchastia.html

Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг (Єва Сольська):

https://www.ranok.com.ua/Bilky-shkiper-albatros-abo-istoriia-pro-te-yak-vynyk-snoubordynh.html?fbclid=IwAR101KQ_cls1-OR5CWYyGxVoRwoilH8qpYqKSKqFkIgY2SBwm3rPf3WxFpI

НЛО за селом (Наталя Бонь):

https://www.ranok.com.ua/NLO-za-selom.html

Чубзики (Сергій Лоскот):

https://www.ranok.com.ua/Chubziki.html

Крім того, діти та їхні батьки мають можливість знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку завдяки QR-кодам, що розташовуватимуться на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.

І найголовніше, бібліотечки “Голоси книжок” з 11 аудіо-книжок сучасних дитячих письменників вже відправлена до дітлахів, вихованців 12 спеціалізованих шкіл інтернатів України. Для зручності прослуховування команда проекту подарувала кожному задіяному в проекті інтернату якісне сучасне аудіообладнення. А ще, кожен малючок отримав власний диск з аудіокнижками відповідно його віковій групі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button