Здоров'я

Гучну музику шкідливо слухати більше години в день

Люди повинні обмежувати прослуховування музики до години в день, щоб захистити себе від погіршення слуху, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я.

1-02-03-2015-600-338

Згідно з даними ВООЗ, понад мільярд підлітків і молодих людей піддаються ризику зниження слуху через щоденне прослуховування занадто гучної музики. Плеєри, концерти, бари представляють серйозну загрозу для здоров’я слуху.

Фахівці повідомили, що 43 млн людей втратили слух у віці від 12 до 35 років, і ці показники продовжують зростати. Половина людей в цій групі – люди з високим або середнім достатком, які постраждали через свої персональні аудіопристрої. Тим часом 40% піддавалися дуже голосному звуку в клубах і барах.

Читайте також: Як музика, яку ми слухаємо, впливає на нас?

Експерти стурбовані даною тенденцією. Частка підлітків у США з втратою слуху збільшилася з 3,5% в 1994 році до 5,3% в 2006 році. Фахівці вважають, що необхідно ширше поширювати інформацію про шкідливий вплив гучної музики на слух, а також вживати заходів щодо обмеження підлітків у прослуховуванні голосної музики більше години в день.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button