Головна / Людина / Сон на правій стороні ліжка робить людей сварливими

Сон на правій стороні ліжка робить людей сварливими

Британські вчені вважають, що настрій людини може залежати від того, на якій стороні ліжка вона спала напередодні. Найкраще спати на лівій стороні ліжка, якщо ви хочете, щоб день вдався, кажуть експерти.

338863e27aa4851524562fb29f05e63d

В ході вивчення 1000 людей по всій країні фахівці намагалися з’ясувати, який вплив наші спальні звички впливають на наш настрій, кар’єру і погляди на життя. Дослідження показало, що люди, які, як правило, спали на лівій стороні ліжка, на 8% більше ймовірно мали друзів і любили свою роботу, на 4% були більш схильні прокидатися в хорошому настрої і на 9,5% більше ймовірно мали позитивний погляд на життя. Навпаки, ті, хто спали на правій стороні ліжка, були на 9% більше схильні віддавати перевагу самотності, що на 7% більше шансів прокинутися в поганому настрої, на 5% частіше були песимістами і на 3% більше ймовірно не любили свою роботу.

Результати також підкреслюють явну перевагу спати поодинці – так, 36% зізналися, що роблять це в багатьох випадках через хропіння чоловіка (1 з 2 опитаних скаржилися на це), в той час як 1 з 10 добровільно сплять з дитиною або твариною в ліжку.

Натхнення: healthvesti.com