Екологія

Сонячна електростанція працює вдень і вночі

Ізраїльська компанія AORA створила гібридну систему, яка в повному обсязі використовує доступну сонячну енергію і доповнює її «резервною» системою для збереження енергопостачання, коли настає ніч.

14-02-15-foto-600x450-1

Електростанція працюватиме на енергії Сонця в світлий час доби, але з настанням ночі будуть використовуватися резервні ресурси. Такий спосіб забезпечення електроенергією є оптимальним для країн з економікою, що розвивається.

Компанія AORA вклала понад 40 млн. доларів в дослідження, що проводилися протягом шести років, необхідні для розвитку проекту, і тепер готова до практичного застосування своїх розробок. Договір про будівництво першої гібридної електростанції в Ефіопії вже підписаний. Роботи планують розпочати у середині 2015 року. Для цього обрана місцевість, яка віддалена від основних електромереж.

Натхнення: В Україні завершено будівництво унікальної сонячної електростанції

Зовні електростанція буде нагадувати квітку тюльпана. Вона буде використовувати (крім сонячної енергії) біогаз і розігріте повітря, за допомогою якого будуть приводитися в рух лопаті турбін. В результаті буде вироблятися близько 100 кВт електроенергії. Повітря буде нагріватися до температури, що перевищує 980 градусів, за допомогою системи дзеркал, встановлених на землі і спрямованих у бік «квітки». З настанням темряви турбіни електростанції будуть розкручуватися за рахунок біогазу, одержуваного з відходів тваринництва. Можна використовувати також біодизель або будь-який інший горючий матеріал.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button