Людина

Соціологи з’ясували, в який день тижня жінки виглядають гірше всього

Соціологи з'ясували, в який день тижня жінки виглядають гірше всьогоБританськими вченими проведено незвичайний соціологічне опитування, за результатами якого вони дійшли висновку, що по середах жінки відчувають себе найгірше. Вони пояснили це тим, що в цей день тижня назовні виходять наслідки стресів і вихідних днів.

В рамках опитування вчені запропонували жінкам відповісти, який з днів тижня їм здається найбільш невдалим. Як виявилося, це зовсім не понеділок, а середа. У цей день більшість представниць прекрасної статі зізналися, що вони відчувають себе втомленими, старими і нещасними. Багато відповіли, що в середу вони часто «заїдають» свій кепський настрій чимось смачненьким. А деякі навіть позбавляються від стресу келихом вина. На думку дослідників, у всьому цьому винен накопичений стрес і наслідки енергійних вихідних днів.

Треба відзначити, що близько 15 % опитаних жінок впевнені в тому, що середа є найбільш стресовим днем. Однак більшість з них вже в четвер намагаються «взяти реванш», налагодити свої стосунки. До речі, як свідчать результати проведених досліджень, більшість дам часто займаються сексом саме по четвергах. Ймовірно, після «важкої» середи, їх активність різко зростає.

Водночас соціологами, на думку жінок, було виявлено найщасливіший і вдалий день тижня. Тут відповідь виявилася досить передбачуваною – лідером стала п’ятниця, особливо якщо вечір вдався.

На думку дослідників 25 % сучасних жінок відчувають стрес по кілька разів на тиждень. Причому самі жінки, за результатами соціологічного опитування, саме в середу відчувають себе найнещаснішими. Майже 50 % представниць слабкої статі через стрес вечорами може розслаблятися за допомогою пива або вина. А у вихідний день вони можуть посидіти в хорошій компанії друзів і з великою кількістю випивки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button