Людина

Спека може сприяти розвитку фобій і нападів агресії

Експерти в області медицини і психології попереджають, що спека з великою ймовірністю може провокувати в людини нетипову агресивну поведінку і виникнення фобій. Щоб уникнути подібного ефекту фахівці рекомендують менше часу проводити в умовах з підвищеними показниками температури, відмовитися від вживання кави та алкоголю і пити достатню кількість рідини.

Експерти стверджують, що вплив високої температури повітря негативно позначається на організмі людини, провокуючи стрес і, як наслідок, нетипову для людини поведінку з нападами агресії або імпульсивності. Це відбувається з-за прискореної стомлюваності головного мозку під дією спеки, що згодом позначається не тільки на психофізичному стані, але і на якості сну, концентрації уваги, апетиті. Нерідко саме високі температури є причиною сварок в робочому колективі і агресивних випадів у бік колег.

Крім цього, спека провокує почуття тривожності, яке у свою чергу здатне призвести до розвитку фобій і страхів. Експерти рекомендують у цей період знизити до мінімуму фізичні та розумові навантаження, а споживання води, навпаки, збільшити. Також варто подбати про комфорт під час сну, не вживати кофеїн напої з вмістом алкоголю, що посилюють негативний вплив спеки на організм.

Кнопка «Наверх»