Здоров'я

Стали відомі 5 ефірних олій, які сприяють втраті ваги

Активізувати процес втрати ваги допоможе ароматерапія, заявили індійські дослідники. Сучасна наука запевняє, що вдихання запаху деяких ефірних олій у поєднанні з легким масажем з їх використанням – відмінний спосіб підвищити тонус і позбутися від зайвих кілограм.

На першому місці у нелегкій справі схуднення значиться ефірна олія лимона, яка допомагає видалити токсини і підтримує здорове травлення. Дослідження показують, що вдихання запаху ефірної олії лимону підвищує настрій і сприяє розщепленню жирових відкладень.

Олія лаванди є відмінною у позбавленні від стресу, знімає напругу і допомагає підвищити якість сну, а також сприяє зниження тяги до зайвих перекусів. Можна втирати 4-5 крапель ефірної олії лаванди на зап’ясті або на скроні. Аналогічний вплив має і олії перцевої м’яти, яка до того ж заспокоює болі в м’язах і зменшує час відновлення.

Ефірна олія грейпфрута допомагає зруйнувати жирові відкладення і збільшити метаболізм. Масажуючи живіт з використанням цієї олії, можна зменшити жирові відкладення і окружність талії. Замикає п’ятірку корисних для схуднення ефірних олій витяжка з імбиру, яка зменшує запалення, стрес і тягу до солодкого.

Кнопка «Наверх»
Закрыть