Здоров'я

Газована вода робить маленьких дітей агресивнішими

Якщо ваша дитина надто агресивна, багато б’ється, часто ламає іграшки, спробуйте згадати – а чи не занадто багато газованої води в день вона у вас п’є?

Саме газована вода часто є причиною того, що діти стають раптом некерованими. У всякому разі, саме до таких висновків прийшли вчені з Нью-Йоркського Колумбійського університету. На їх думку, будь-який компонент газованої солодкої води здатний змінювати поведінку дитини. На жаль, подібних досліджень в останні роки проводиться дуже мало, і вплив на здоров’я саме газованої води, якої зараз так багато продається в наших магазинах, вивчено зовсім небагато.

Можна тільки припустити, що причиною агресивної поведінки дітей може бути кофеїн, який входить до складу солодкої води. Відомо, що кофеїн навіть у невеликих дозах викликає у дорослих занепокоєння і порушення сну. А що тоді говорити про дітей?

Дослідники Колумбійського університету вивчали поведінку 3 000 дітей у віці п’яти років дітей, в 20 різних великих містах США. 43% дітей пили солодку газовану воду один раз на день. 4% – по чотири порції на день і більше. У ході дослідження вчені намагалися виключити ті фактори, які в свою чергу теж могли стимулювати агресивну поведінка піддослідних дітей. Висновок був однозначним: чим більше випивали діти газованих напоїв, тим агресивніше ставала їх подальша поведінка. Діти не могли зосередитися на чомусь одному, билися, розкидали або пошкоджували іграшки і так далі.

Висновок для всіх батьків. Солодка вода і так вважається шкідливою для здоров’я. Вона сприяє утворенню каменів у нирках, збільшує ризик виникнення раку підшлункової залози і серцево-судинних захворювань. Сюди ж можна додати і діабет, а також псування і гниття зубів.

Тому намагайтеся обмежувати кількість споживаної газованої вашою дитиною. Та й самі не зловживайте. Здоров’я, як фізичне, так і психологічне, дорожче.

Натхнення: www.profinews.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button