Технології

Стартап розробляє конкурента Neuralink, який не так небезпечний для мозку (фото)

Перевага пристрою в тому, що його можна встановити в будь-якій лікарні, не вирізаючи отворів в черепі.

Австралійський стартап Synchron за підтримки Білла Гейтса і Джеффа Безоса, схоже, планує скласти конкуренцію Neuralink Ілона Маска на ринку інтерфейсів мозок-комп’ютер.

Інтерфейс мозок-комп’ютер вимагає розміщення електродів поруч з певними областями мозку. Вони зчитують електричну активність, щоб перетворити конкретні думки і наміри в сигнали. Їх можна буде використовувати для управління комп’ютерами, мобільними пристроями і протезами.

Synchron

Neuralink, Blackrock Neurotech, BrainGate і інші компанії розробляють імпланти для читання сигналів мозку. Їх потрібно помістити безпосередньо в тканину мозку для високої пропускної здатності і потенційно двостороннього зв’язку. Але для цього потрібно просвердлити отвір в черепі пацієнта, що може привести до всіляких ускладнень, як до медичних, так і нормативним.

Synchron

Synchron використовує інший і дуже практичний підхід. Компанія розробила стент Stentrode. Його можна імплантувати через яремну вену і направляти через кровоносні судини мозку в положення поруч з моторною корою. 16 електродів в стенті можна використовувати для бездротового і миттєвого управління пристроями.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button