Технології

Флешка з фізичною клавіатурою від Toshiba

Хмарні сховища і карти пам’яті – зручний спосіб для зберігання і перенесення інформації, але іноді кращим вибором як і раніше є USB-флешка. Багато з них дозволяють шифрувати і захищати дані. Компанія Toshiba представила Encrypted USB Flash Drive, яка відрізняється від інших подібних пристроїв наявністю фізичної міні-клавіатури.

05-02-15-foto-600x330-1

Клавіатура дозволяє користувачам вводити код доступу і отримувати доступ до зашифрованих даних. Користуватися пристроєм просто: є три світлодіода, що відображають статус, пара ікон, кнопки від 0 до 9 і кнопка блокування. Для захисту інформації застосовується 256-бітове шифрування.

Користувач встановлює PIN-код і потім завантажує дані з комп’ютера. Як тільки флешка вилучається з USB-порту, захист включається автоматично. Для того щоб знову отримати доступ до даних, потрібно ввести PIN-код і вставити флешку в USB-порт. Світлодіоди якраз покажуть статус доступу до даних.

Читайте також: ТОП-5 незвичайних концептів флешок

Якщо неправильно ввести PIN-код 10 разів, дані будуть видалені автоматично. Пристрій сертифіковано для використання в урядових установах і доступно у варіантах на 4, 8, 16 і 32 гігабайти. Вартість накопичувача становить від 95 до 200 доларів, на нього надається обмежена гарантія на 3 роки.

Натхнення: onegadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button