Людина

Де найбільше багатіїв в світі?

Експерти UBS і Wealth-X оприлюднили рейтинг World Wealth Report 2014, який показав, що Європа і Північна Америка досі залишаються головним місцем скупчення топ-мільярдерів світу. Азія ж, на їхню думку, є найбільш швидкозростаючим регіоном у світі, де люди швидко стають багатими. Приміром, в Китаї проживає 11 тисяч надбагатих людей, у власності яких знаходиться 7,3 відсотка від багатства країни. Їхній середній вік становить 53 роки, що експерти назвали наймолодшим у світі.

20-11-14-foto-cikavosti550x309-1

Рейтинг World Wealth Report 2014 заснований на даних за період з липня 2013 по червень 2014 року, які відстежують глобальний рівень капіталу багатих людей, які мають чисті активи в розмірі 30 мільйонів доларів і більше.

[ads2] У доповіді експерти зробили припущення, що мільярдери Азії за багатством і кількістю в 2024 перевершать Європу.

Вік багатіїв Китаю в середньому становить 53 роки, і це найнижчий рівень у світі. На відміну від Європи, 91 відсоток найбагатших підприємців цієї країни заробили багатство самостійно, а спадок отримали лише 9 відсотків.

Читайте також: Дослідження: чим людина багатша, тим вона самотніша

Супер-багатим регіоном Азії експерти назвали Гонконг, де проживає 460 ультра-заможних приватних осіб. За цим показником Гокнконг займає третє місце в світі, лише трішки відставши від того ж Люксембургу. Джерелами багатства тут стають інвестиції в нерухомість. Тільки 55 відсотків багатіїв Гонконгу заробили статок самостійно, решта – успадковували його.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button