Всесвіт

Став відомий ефективний спосіб колонізації Марса

Мікроби з Землі можуть бути відправлені на Марс для його трансформації в планету, придатну для життя людей. Вчені вважають, що це було б ефективним способом майбутньої колонізації.

Космічні агентства роблять великі заходи обережності, щоб не забруднювати небесні тіла земними мікробами, але деякі вчені вважають, що впровадження бактерій на Марс стане корисним. Нова теорія припускає, що вивільнення мікроорганізмів може ініціювати процес тераформування Червоної планети. Їх розвиток змінить ландшафт виділенням різноманітних газів. Це створить середовище, здатне підтримувати життя.

Основним аргументом дослідників є те, що запобігання забруднення є «майже неможливим», якщо людство планує колонізувати Сонячну систему. Тому екстремофіли повинні бути першими випущеними мікробами, оскільки вони здатні переносити і навіть залежати від суворих умов навколишнього середовища. Оскільки необережність у процесі може повністю звести нанівець шанс тераформування, астрофізики і біологи повинні продовжити пошук безпечних методів.

Ідеї відновлення безлюдних пустищ на сусідніх планетах існували ще з 1950-х років. Крім вищевказаного способу, існують також пропозиції ядерних бомбардувань, впровадження парникових газів, обвалення комет, які повинні нагріти поверхню. Те, що викликало б катастрофічні наслідки на Землі, може стати корисним для атмосфери і магнітного поля Марса.

Кнопка «Наверх»
Закрыть