Людина

Вчені довели користь регулярного прийому гарячих ванн

Американські вчені провели ряд експериментів і підсумували – приймання гарячих ванн корисне для здоров’я. Відзначається, що даний вид процедур допомагає прискорити метаболічні процеси.

В ході дослідження добровольці приймали гарячі ванни при температурі приблизно 39 градусів. Необхідно було провести курс тривалістю 10 процедур. До і після занурення в воду випробуваним брали кров на аналіз, а також вимірювали тиск, частоту серцевих скорочень і температуру. Також ці показники знімалися через дві години.

По закінченню експерименту у всіх учасників було відзначено зниження рівня запальних процесів в організмі. Також відзначалася стабілізація показників глюкози крові. Відповідно, вчені зробили висновок, що гарячі ванни сприяють підтримці здоров’я.

Фахівці рекомендують приймати гарячу ванну не більше 20 хвилин, однак тривалість сеансу слід збільшувати поступово і почати краще з двох-п’яти хвилин. Після процедури необхідно заповнити втрату вологи, солі і вітаміну С. Для цього відмінно підійде чай з шипшиною або чорною смородиною і сіль, змішана з насінням кунжуту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button