Різне

Stream Market пропонує товари для дому оптом за доступною ціною!

Компанія Stream Market протягом багатьох років займається оптовим продажем продукції для дому. Головна особливість магазину полягає в системі гнучких знижок. При покупці певної кількості товару ціна зменшується на 5%, коли ж клієнт замовляє ще більше, знижка становить вже 15%. Якщо загальна сума покупки перевищує 8000 гривень, то на всю продукцію в магазині встановлюються мінімальні ціни. До інших переваг майданчика можна зарахувати:

  • Величезний асортимент (клієнту доступно близько 50 000 одиниць товару).
  • Досвідчений персонал (індивідуальний підхід до кожного покупця).
  • Зручний інтерфейс сайту.

28-04-15-foto-600x400-1

Заплатити за покупку можна як готівкою, так і безготівковим розрахунком. Також варто відзначити, що магазин stream-market.com.ua має власну логістичну службу, яка гарантує доставку товару в будь-яку точку України. Навіть якщо в списку немає вашого населеного пункту, просто зателефонуйте консультанту і домовтеся про індивідуальні умовах доставки.

Розділ сантехніки

У магазині можна знайти продукцію як від провідних європейських брендів, так і від топових українських виробників. Особливої уваги заслуговує ширина асортименту. У розділі «Сантехніка» можна знайти:

  • бойлери,
  • змішувачі,
  • втулки,
  • дозатори,
  • мильниці,
  • дзеркала,
  • мийки та багато іншого.

Кожен день асортимент поповнюється новими товарами, в чому ви можете переконатися самостійно перейшовши за посиланням: http://stream-market.com.ua/santehnika. Ціни на товари радують своєю доступністю. Наприклад, при оптовій купівлі бойлерів мінімальна ціна складе 1657 гривень за одиницю (з часом вартість може змінитися)!

Багато уваги маркетологи магазину Stream Market приділяють поточній ситуації на ринку. Результатом постійного моніторингу є виважена товарна політика. Приміром, зараз на сайті можна знайти лічильники для води і газу за доступною для кожного середньостатистичного жителя України ціною.

У магазині постійно проводяться акції, що дозволяють з більшою вигодою купувати популярні товари. Щоб не витрачати час на пошуки, всі продукти можна ранжувати згідно з діючими акціями. Також на сайті є зручний фільтр за вартістю, що дозволяє зробити унікальну вибірку товарів.

Природно, однією лише сантехнікою асортимент магазину не обмежується. Тут можна знайти інструменти, електрообладнання, господарські товари та багато іншого. Товарний ряд оновлюється залежно від діючих на ринку тенденцій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments