Екологія

Студенти створили екологічно чисту лампу, якій не потрібна електрика

Група студентів старших курсів з Вісконсинського університету в Мадісоні шукають фінансування для початку виробництва дуже цікавого винаходу – екологічно чистих ламп, яким для роботи абсолютно не потрібна електрика. Замість цього, інноваційний винахід в якості «палива» використовує спеціальні бактерії, які можуть світитися.

Творці «біолампами» (Biobulb) описують свій винахід як «екосистему в банці». Світло в даному випадку проводять вирощені в лабораторіях спеціальні бактерії кишкової палички, яких завдяки біоінженерії наділили можливістю світитися в темряві. А так як для життя самої кишкової паличці потрібно теж чимось харчуватися, то в лампу помістили ще інші мікроорганізми, створивши свого роду закриту харчову екосистему.

 

Студенти працюють над цим проектом пояснюють:

«У цій екосистемі будуть міститися різні види мікробів, кожні з яких будуть грати свою роль у рециклінгу біогенних речовин і одночасно відповідати за популяцію всередині колби. У результаті цього єдиним побічним продуктом в цій закритій екосистемі стане виробництво світла ».

Крім цього творці кажуть, що завдяки деяким експериментам вони збираються змусити бактерій, що знаходяться усередині лампи, випромінювати світло різного кольору.

[vimeo]68332096[/vimeo]

Нтахнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button