Технології

Створений підводний джетпак

Під джетпаком (реактивним ранцем), як правило, розуміють персональний літальний апарат, що піднімає людину вертикально в повітря. Студент же з Університету Лафборо — Арчі О’брайан — вирішив застосувати схожу концепцію і розробив підводний джетпак. Апарат отримав назву Cuda і, як повідомляє 3D Hubs, повинен надійти у виробництво в наступному році.

Cuda виглядає як невеликий ранець і використовує рухову установку, патентна заявка на яку зараз розглядається (повідомляється, що спочатку О’брайан хотів оснастити джетпак зменшеним двигуном від гідроцикла, проте потім вирішив використати нову установку).

Як працює система, не уточнюється. При цьому повідомляється, що більшість деталей апарату були надруковані на 3D-принтері. Користувач управляє швидкістю Cuda за допомогою контролера, який з’єднаний з ранцем дротом. Повертати підводним джетпаком потрібно за допомогою руху тіла.

Як передбачається, Cuda може знайти застосування не тільки в розважальних цілях, але і, наприклад, у водних рятувальних операціях. Очікується, що серійне виробництво підводного джетпака почнеться в другому кварталі 2019 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button