Людина

Дослідження: Полуниця мінімізує стрес і покращує зовнішній вигляд

Свіжа полуниця містить безліч вітамінів, антиоксидантів і є неймовірно корисною для організму. Ароматна ягода сприяє зміцненню імунітету і покращує не тільки здоров’я і зовнішній вигляд, але і настрій, так як знімає стреси.

Исследование: Клубника минимизирует стресс и улучшает внешний вид

Полуниця багата вітаміном C – захисником від застуди і вірусів, а також біофлавоноїдами – антиоксидантами, що сповільнюють старіння. У насінні ягоди міститься клітковина, корисна для травлення. Вживаючи свіжу полуницю можна зміцнити судини завдяки вітаміну РР. Ароматна ягода – низькокалорійна, тому сприяє схудненню. Вона є відмінним компонентом для приготування домашніх масок, відбілюючих шкіру і розгладжуючих зморшки.

Корисна полуниця і для любові, так як з давніх часів вважається афродизіаком, хоча підсилюючих потяг речовин у ній не виявлено, але її аромат має збудливу дію. Однак ягода, приправлена горіхами і медом, цілком підійде для романтичної вечері. Полуниця знімає стрес. Взимку для «заспокоєння душі» можна провести ароматерапію з допомогою підсушених листя або квітів рослини.

Не можна захоплюватися полуницею людям, страждаючим алергією на неї. Однак ягода не зашкодить при хронічному гастриті, але в стадії ремісії, і при запаленні органів травлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button