Земля

Свиням будують ціле місто на горі в Китаї

Китай побудує місто свиней У висотних свинарниках буде міститися до 840 000 тварин.

Місто буде оснащуватися засобами контролю біобезпеки, яким не має рівних. Тому для підтримки здоров’я свинок знадобиться менше антибіотиків.

Photo by Kameron Kincade on Unsplash

На вершині зарослої лісом гори Яджі, приблизно в 64 кілометрах на північний схід від Пекіна, приватна сільськогосподарська компанія будує справжнє місто свиней — кластер багатоповерхових житлових будинків, а точніше, промислових ферм, призначених для розміщення найбільшого у світі стада свиней.

Навіщо ж будувати для свиней ціле місто, та ще на горі? Є надія, що шість багатоквартирних будинків Гуансі Янсян захистять цінне поголів’я свиней від ризику таких захворювань, як африканська чума, яка з 2018 року вбила вже 200 мільйонів тварин (половину світового поголів’я). Будинки повністю ізольовані, що має запобігти зараженню.

Одна з будівель буде мати 13 поверхів, що зробить її найвищим в світі свинарником.

«У багатоповерхового будинку є багато важливих переваг, — каже керуючий фермою Сюй Чжу Хоуцун. — Це заощаджує енергію та ресурси. Земельна ділянка не така вже й велика, але свиней можна розводити багато ».

Вартість комплексу становить близько 500 мільйонів юанів (майже 75 млн. доларів). Виходить по 16 000 юанів (2400 доларів) на свиню, без урахування вартості самих тварин.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»