Людина

Світ привидів

Цьому явищу є багато визначень – фантоми, привиди, потойбічні істоти і безліч інших. Існують різні версії щодо їх природи, віруючі люди неодмінно вважають, що це духи померлих людей, наука намагається пояснити це явище по-своєму, хоча й не завжди це вдається. Вчені вважають, що фантоми є наслідком запам’ятовування магнітним полем Землі події. Це було б цілком правдоподібно, оскільки з’являтися нізвідки можуть не тільки класичні примари людей, але й цілі картини минулого, а також неживі предмети. З іншого боку, якщо це всього лише запис, то він, по ідеї не повинен мати ніякого іншого крім візуального ефекту. Насправді ж, привиди можуть вести себе по-різному, є чимало фактів, коли контакт з ними закінчувався досить погано.

b339e60e77804983e18376e643c06862

Як же пояснити випадки полтергейсту, коли дія фантомів не обмежується лише мовчазною картинкою? Розбитий посуд, меблі, що рухається, страхітливі звуки та інші подібні неприємні речі, які пов’язують з демонами та іншими потойбічними істотами. Пояснення цього явища вчені поки не можуть дати, а ось те, що електромагнітне поле планети подібно накопичувача інформації здатне зберігати те, що відбувається, вже доведено. Інформація є таким же матеріальним ресурсом, як і що-небудь інше, тому може легко перетворюватися і записуватися на різні типи носіїв.

Доказом цього може служити відновлена через тисячоліття розмова двох давньоєгипетських жерців. Відбувалася вона в одній з кімнат похоронній піраміді та всі звуки вібралися стінами, цілком можливо, що свою роль у цьому зіграла акустика приміщення. Даний ефект виявили випадково при електромагнітному скануванні стін і згодом ученим вдалося виділити звукову доріжку. Ще одним підтвердженням здатності простору пам’ятати, що відбувається, є можливість спостереження далеких зірок, хоча по суті, ми бачимо тільки відображене від них світло, що несе інформацію, а самої зірки або системи вже може і не бути.

Запам’ятовувана електромагнітним полем подія завжди пов’язана з якимись фатальними подіями, а привид ніколи не віщує доброго, та й сам не виглядає щасливим. Чому ж так? Не зустрічалися випадки, коли ці істоти з’являлися у зв’язку з чимось позитивним. Як вважають вчені, в момент смерті мозку людини виникає сильний електромагнітний імпульс, який отримав назву «хвилі смерті» і від того, яка причина смерті, залежить і поява фантома. Мозкова діяльність жертв вбивць, людей загиблих у катастрофах або самогубців в останні хвилини надзвичайно висока, тому потужність генерованого імпульсу в десятки разів вища, ніж в звичайній ситуації. В результаті такого сильного випромінювання, навколишній простір запам’ятовує цю подію, і потім періодично її повторює.

Щоправда, таке пояснення не підходить для випадків, коли з’являються фантоми неживих предметів. Система відеоспостереження одного з промислових підприємств на Уралі зафіксувала появу на відкритому майданчику одноповерхового дерев’яного барака, які масово використовувалися під заселення робітників до кінця першої половини двадцятого століття. Через кілька хвилин будова також зникла, а прибулі на місце працівники служби безпеки не виявили ніяких слідів. Таке явище свідчить і те, що простір може записувати події нейтрального характеру, оскільки ніяких даних про трагічні факти в даному випадку, виявити не вдалося

Повністю пов’язати появу привидів з ефектом пам’яті електромагнітного поля планети все ж неможливо. Адже як тоді пояснити поведінку цих істот яка властива живим людям і навіть входження в контакт з людьми? Найбільш поширена версія, що привиди – це душі, які затрималися між нашою і паралельною реальністю. Згідно з церковними канонами, після смерті людини душа проходить митарства протягом сорока днів. Багато очевидці можуть підтвердити, що в цей час в будинку, де проживала людина, можна спостерігати полтергейст, часто чуються кроки, покашлювання, звуки ходи, а іноді і голоси. Слід зазначити, що сьогоднішнім привидам не чужі і сучасні технології.

Якщо людина за життя користувалася мобільним телефоном, то рідні досить довгий час не відключають номер, якщо раптом подзвонить хтось не сповіщений про смерть. Відзначаються випадки, коли родичам надходять дзвінки з мобільного номера померлої людини, причому, як з активного, так вже і деактивированного номери. Апарат знаходиться в іншій кімнаті, може сам включити функцію набору номер, при цьому, відповівши на дзвінок, абонент почує лише радіоехо. Якщо дзвінок йшов з відключеного номеру, то найчастіше на лінії чути радіоперешкоди, але майже ніколи не чутно голосів.

Вважається, що в ці дні підводиться підсумок життя людини, вона може прийти попрощатися зі своїми рідними, щоб уже назавжди покинути цю реальність. На сороковий день, зазвичай всі вищеописані явища припиняються, ну а випадки, коли фантом постійно турбує своєю присутністю, відносяться до так званих не упокоєнних душ. Найпоширеніші випадки – самогубці. За церковними правилами, їх заборонено відспівувати, провідувати могили і ставити пам’ятники, а ще сто років тому, людину, яка покінчила з життям не дозволялося навіть ховати на загальному кладовищі. Вважається, що душа самогубці карається шляхом залишення в проміжку між світами і змушена вічно блукати серед живих людей.

Дещо інша причина тримає на цьому світі душі померлих з чиєїсь вини. Найчастіше це бажання помститися, тому такі привиди вважаються найбільш небезпечними. Саме вони лякають і доводять до безумства мешканців будинку, причому не обов’язково тих, хто винен у їхній смерті. Справа в тому, що привид прив’язаний до одного місця і тому жертвою стає той, хто випадково опиниться поруч. Ними рухає бажання виконати своє завдання, і щоб позбавитися від такого сусідства, доводиться звертатися до екстрасенсів, які можуть провести обряд заспокоєння. Іноді вся проблема полягає в передачі примарі якоїсь речі, втраченої, коли вона була людиною, або ж, просто в тому, що над покійником не провели обряд відспівування, в кожному конкретному випадку рішення проблеми індивідуально.

Іноді доводиться стикатися з таким явищем, як зустріч з привидом в звичайній реальності, які займаються якимись поточними справами і турбують людину. Побачити його можна, наприклад, на випадково зробленму фото або відео, матриця сучасних цифрових пристроїв також чутлива до їх присутності, як і аналогові носії. Як вважають дослідники, багато людей після смерті не усвідомлюють, що вони померли, таке може статися при раптовій смерті, наприклад, в аварії. Такий фантом продовжує жити в паралельній реальності, виконувати всі ті ж дії, що і при житті. Він може навіть не помічати оточуючих його людей або вважати себе таким же, як і вони, при цьому може просто з’являтися і зникати, або взаємодіяти з фізичними тілами, наприклад, пересуваючи дрібні предмети.

Чим же небезпечні привиди?

Вважається, що привиди нешкідливі і по суті являють собою якийсь згусток енергії, в розмитих контурах якого можна побачити обличчя, фігуру, одяг та інші деталі. Наскільки вони небезпечні, залежить від того, ким вони були за життя і як померли. Ті, хто зустрічався з примарами, кажуть, що їх присутність можна відчути навіть коли їх не видно. Людина відчуває різке зниження температури біля себе, аж до того, що при видиханні повітря може піти пар. Дослідники визнають, що зустрічаються навіть випадки, коли люди мирно сусідять з фантомами, причому бачачи їх, але це швидше виняток. Екстрасенси ж, попереджають, що постійний контакт з привидом, рівносильний проживання на цвинтарі серед могил, що, як відомо, може призвести до смерті. Місця масового поховання володіють сильною негативною енергетикою. Саме тому ж, земля з могил часто використовується в магічних обрядах, а метод підкидання такої землі під поріг, є найбільш доступним і поширеним способом доставити неприємності.

Привиди можуть не тільки нешкідливо з’являтися і зникати, але і вселятися в людину, захоплюючи її сутність. Володар тіла стає одержимим і потрібне проведення обряду екзорцизму, який полягає у вигнанні загарбника. Таке відбувається, якщо з потойбічного світу в наш змогли пройти біси або демони, найчастіше, контакт може відбутися через дзеркало, яке є дверима в паралельну реальність. Також привид може вселитися, якщо за життя він займався чорною магією, тому фахівці не рекомендують купувати старовинні дзеркала, які вже були у вжитку. Після смерті такі люди шукають собі нове тіло, не бажаючи йти в потойбічний світ і хочуть продовжити свою чорну діяльність. Привиди можуть бути і провісниками, але в одних випадках, сам факт появи фантома вже вважається поганою прикметою, а в інших випадках, вони посилають попередження. Найчастіше попередити та узабезпечити намагаються близькі родичі, які вже пішли з життя, але також це можуть робити і абсолютно незнайомі за життя, і навіть які жили задовго до цієї події.

Явище фантомів досі вивчається фахівцями по всьому світу, але однозначної думки поки немає. З допомогою спеціальних приладів вдається зафіксувати наявність сплахів енергії на тому місці, де спостерігаються появи цих істот, але що конкретно приводить їх у цей світ, нам ще належить дізнатися. Цілком можливо, що з часом все ж таки вдасться відкрити завісу таємниці і з’ясувати їх природу, поки ж, як і раніше, необхідно ставитися до них з обережністю, і при необхідності скористатися допомогою екстрасенса.

Натхнення: tainy.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button