Земля

Таємничі звуки чують по всьому світу. Труби Апокаліпсису?

Жителі американського міста Санфорд, штат Флорида, були вражені й налякані коли почули дивні звуки невідомого походження, які долинали здається звідкись з неба.

Очевидці записали, що відбувається, і ці звуки дійсно дивні. За повідомленням городян ніяких літаків у небі вони не бачили, ніяких будівельних робіт в межах міста і в його околицях не ведеться, то що ж тоді це було.

Професор фізики з Університету Саскачевану Жан-П’єр-Сен-Моріс висловив гіпотезу про те, що це електромагнітні шуми, які з’являються під час геомагнітних бур і радіаційних поясів нашої планети.

Девід Демінг з Університету Оклахоми пише, що таємничі звуки люди чують по всьому світу. Свідками цих непояснених явищ стають від двох до десяти відсотків населення планети.

У НАСА говорять про те, що: якби у людей були радіоантени замість вух, вони почули б чудову симфонію дивних звуків, що виходять від нашої планети. Вчені називають їх «tweeks», «whistlers» і «sferics». Вони звучать як фонова музика з науково-фантастичного фільму, але це не наукова фантастика. Природні радіовипромінювання Землі реальні, і, хоча ми в основному їх не бачимо і не чуємо, вони весь час навколо нас.

Учені так само додають, що і блискавка можуть створювати шумові радіовипромінювання, а ще землетруси також можуть виробляти дивні звуки, за словами сейсмолога Брайана Пунпа з Південного методистського університету в Далласі.

Вчені пропонують безліч пояснень цих дивних звуків, але є один ньюанс, те про що вони говорять це лише слова не підкріплені жодними доказами чи науковими дослідженнями. Жодного наукового підтвердження всім цим спробам пояснити нез’ясовне немає.

Таинственные звуки слышат по всему миру. Трубы Апокалипсиса?
Таинственные звуки слышат по всему миру. Трубы Апокалипсиса?

Дивні звуки почастішали в останні роки і з кожним новим роком кількість подібних аномалій тільки зростає. Може вже варто все таки згадати і про ще одне не наукове джерело – Біблію (Об’явлення святого Іоанна Богослова, в якій йдеться про “Трубах апокаліпсису”?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button