Головна / Земля / Таємниця стародавньої мумії «прибульця»

Таємниця стародавньої мумії «прибульця»

Таємнича крихітна мумія, знайдена в пустелі Атакама в Чилі, стала ще загадковішою після останніх наукових досліджень.

Ця крихітна мумія, що має конусоподібний череп, була виявлена в пустелі Атакама в Чилі близько 15 років тому. Дослідники відразу припустили, що це мумія позаземної істоти. Перші дослідження показали, що у цієї істоти 10 пар ребер в той час, як у людей їх 12.

Уфологи припустили, що це муміфіковані останки інопланетянина, космічний корабель якого зазнав аварії на планеті Земля. Вчені ж в свою чергу спробували пояснити аномальну будову мумії і її розміри тим, що це земна дитина з відхиленнями у розвитку.

Тайна древней мумии "пришельца"

На думку вік дитину, ріст якої досягав всього 15 сантиметрів, був від 7 до 6 років, але ці твердження лунають ще більш фантастично ніж версія з прибульцями.

Дослідження мумії тривають і згідно з останньою опублікованою інформацією, вчені, провівши додаткові дослідження тепер прийшли до висновку, що цій людській істоті було близько 4 місяців.

Команда з Міжнародного інституту палеопатології прийшла до висновку, що скелет під назвою «Ата» був 15-тижневим плодом і, ймовірно, результатом викидня.

Тайна древней мумии "пришельца"

«Ця мумія відображає сумну втрату для матері в пустелі Атакама», — сказав д-р Бернардо Арріаза, біоархеолог з Університету Тарапакі в Чилі.

Хто ж правий — уфологи чи науковці? Питання цікаве, але відповіді на нього ми навряд чи отримаємо. Незважаючи на абсолютно відмінні від людських характеристики даної істоти, вчені все одно будуть стверджувати, що це просто дитина з аномаліями розвитку, а уфологи, що це мумія прибульця.

Істина ж, як завжди десь поруч…