Здоров'я

Знайдено гриби, що захищають організм від раку

Вчені продовжують пошук продуктів, які можуть захистити організм від раку – одного із головних викликів, які стоять перед сучасною медициною. Як виявилося, улюблені багатьма печериці можуть бути відмінним засобом профілактики для всіх видів онкологічних захворювань.

Вчені, які працюють в американському університеті Тафтса провели серію досліджень, за результатами яких було зроблено висновок, що печериці містять унікальні сполуки, які зміцнюють імунну систему людини і підштовхують її на боротьбу із злоякісними пухлинами.

Знайдено гриби, що захищають організм від раку

Виявилося, що в шампиньонах містяться унікальні речовини, які роблять благотворний вплив на так звані дендритні клітини, які виробляються в організмі людини. Адже саме вони виробляють унікальні білки, здатні пригнічувати розвиток будь-яких ракових пухлин. Це дозволяє організму ефективно протистояти онкологічним загрозам. Окрім того, чудову профілактику онкозахворюванням можете отримати на Мертвому морі, тому http://azimed.ru/ ваш шанс на боротьбу з раком.

Як відомо, дендритні клітини стимулюють виробництво білих кров’яних тілець, які називаються Т- лімфоцитами. Якщо їх концентрація в організмі достатня, то ракові клітини не здатні перемогти імунну систему організму, тому не розмножуються. Каліфорнійські дослідники провели експеримент, до якого були залучені жінки, які страждають від раку молочної залози. У тих з них, хто з’їдав в день 100 г печериць в будь-якому вигляді, відзначалося зниження інтенсивності росту пухлини.

На даний момент вчені вивчають можливість виділення активних речовин з печериць для подальшого вивчення їх властивостей. Крім того, розглядається питання про штучний синтез відкритих з’єдннь. Вони відзначають, що якщо вдасться з їх допомогою ефективно управляти активністю дендритних клітин, то в майбутньому можна буде отримати дуже ефективні ліки від раку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button