Здоров'я

Реклама алкоголю впливає на неповнолітніх

Молоді люди скоріше виберуть марки алкогольних напоїв, рекламу яких бачили по телевізору, повідомляє Science World Report. Дослідники з Університету Джонса Хопкінса з’ясували: неповнолітні споживачі алкоголю в три рази частіше купують спиртне, рекламу якого вони запам’ятали.

foto_cikavosti_04.08.2014-08

У дослідженні брало участь понад 1000 молодих людей у віці від 13 до 20 років. Всі учасники вживали, принаймні, один алкогольний напій протягом останніх 30 днів. Вчені хотіли дізнатися, чи впливає на вибір молоді реклама алкоголю, що транслюється під час популярних телешоу. Дослідники з’ясовували марку алкоголю, який вживали молоді люди, і те, рекламу яких спиртних напоїв вони бачили по телевізору. Між вибором певної марки і переглядом реклами було виявлено тісний зв’язок.

Читайте також: Алкоголь — добро чи зло?

Попередні дослідження показали: неповнолітні сильно піддаються впливу рекламних оголошень щодо алкогольної продукції, розміщеної в журналах. Автор дослідження Крейг Росс вважає, що необхідно максимально захистити молодих людей від такої реклами.

“Реклама алкоголю безпосередньо впливає на вибір неповнолітніх споживачів. Питання в тому, як творці такої реклами використовують цю інформацію, адже всім відомо про згубний вплив алкоголю на молодь”, – говорять дослідники.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button