Різні цікавинки

Мобільні стелажі: переваги та особливість застосування

foto_cikavosti_13.07.2014-10-03Мобільний (пересувний) стелаж являє собою пересувну конструкцію, яка призначена для зберігання обладнання, товарів, документації, що характеризується істотною економією простору і зручністю використання.

В умовах відсутності необхідного простору мобільні стелажі від http://www.imvo.lviv.ua/ є оптимальним варіантом, при використанні якого збільшується обсяг одиниць зберігання при незмінності розмірів доступної площи. При застосуванні даної системи заповнення простору зникає необхідність наявності додаткових проходів, тобто достатньо залишити єдиний прохід і за необхідності пересувати самі пересувні стелажі.

Використання сучасних технологій і методів при проектуванні і створенні пересувних стелажів забезпечують наявність ряду переваг:

1. Створення єдиної системи з мобільних стелажів дозволяє створити конструкцію більш високої міцності.
2. Гнучкість конструкцій дозволяє отримувати необхідні розміри пересувних стелажів.
3. Можливість постійної перфорації, що дозволяє регулювати висоту і положення полиць на стелажах, тим самим домагаючись максимально можливого заповнення простору.

Дані системи можуть застосовувати для заповнення простору, для зберігання документів в архівах банків, бібліотек, навчальних закладів та державних установах, а також в конструкторських бюро та інших організаціях, що працюють з документами. Також в даний час мобільні стелажі широко застосовуються для зберігання товарів чи обладнання на складських приміщеннях.

Рекомендується замовляти мобільні стелажі від ІМВО – основного виробника високоякісних стелажів з України, що надає індивідуальний підхід до кожного клієнта та своєчасність реалізації проектів і монтажу обладнання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button