Всесвіт

У 2018 році людству будуть загрожувати 13 астероїдів

Вчені виділили 13 небезпечних астероїдів, які потенційно можуть загрожувати планеті в наступному році.

На сьогоднішній день спеціалісти нараховують близько 17 тисяч найнебезпечніших космічних тіл, які можуть зіткнутися з нашою Землею. Всі ці об’єкти реєструють у спеціальному списку. Астрономи вирішили проаналізувати інформацію і скласти список потенційно небезпечних небесних тіл, які можуть загрожувати Землі в наступному році.

За словами фахівців, в 2018 році біля Землі пролетить близько 90 об’єктів. З цієї кількості лише 13 стануть потенційною загрозою для нашої планети. Виходячи з цієї інформації, можна зазначити, що першими поблизу від Землі пролетять такі астероїди як «306383 1993 VD» і «2003 CA4». У другому місяці 2018 року астрономи зможуть на близькій відстані побачити об’єкти «2015 BN509» і «2014 WQ202». Відомо, що діаметри першого і другого становлять 400 і 100 метрів відповідно.

Найактивнішим періодом, коли повз землю пронесеться велика кількість небезпечних тіл, буде травень і листопад. Звичайно, 100%-й небезпеки ніхто не прогнозує, але мінімальні шанси зіткнення все ж є. Також небезпеку приховують шматки, що відламуються від астероїдів. Деякі вчені припускають, що Челябінський метеорит був ні чим іншим як частиною величезного астероїда.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button