Всесвіт

У 2030 році НАСА планує відправити людину на Марс

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору США (NASA) підтвердило свої плани відправити на Марс астронавта в 2030-х роках. Про це повідомив директор організації Чарлз Болден на міжнародній конференції з питань підготовки польоту людини на Марс, організованої університетом імені Джорджа Вашингтона і найбільшими космічними компаніями США.

ab41876b31b94ed4eb05aef10b2ee70e

“Ми як ніколи близькі до здійснення наших цілей по відправці астронавтів на Марс в 2030-х роках. Висадка на Марсі стане кульмінацією декількох років планування і досліджень, важкої роботи і навіть мрій, а часом і тривалих дискусій і дебатів”, – пояснив він.

“Марс має для нас велике значення. Оскільки те, що ми дізнаємося про Червону планету, може сказати нам більше про історію та майбутнє нашої рідної Землі. Дослідження Марса також допоможе нам розгадати таємницю існування життя поза Землею. Ми знаємо, що колись на Марсі були умови, придатні для життя”, – розповів Болден.

Читайте також: 

“У наступному році ми відправимо на Червону планету посадковий апарат InSight для вивчення її ядра. У 2020 році ми, ґрунтуючись на досвіді Curiosity, побудуємо новий марсохід Mars 2020. Він допоможе нам
підготуватися до місії на Марс, і, вперше, він візьме зразок ґрунту для подальшої відправки на Землю”, – розповів директор НАСА.

Наступним кроком голова організації назвав “вивчення далекого космосу”. “NASA відправить першу місію на астероїд у 2020-х роках, яка повернеться на Землю зі зразками його ґрунту”, – підтвердив він.

Натхнення: http://earth-chronicles.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button