Головна / Різні цікавинки / Чому потрібно почати займатися підприємницькою діяльністю в кризу?

Чому потрібно почати займатися підприємницькою діяльністю в кризу?

На слов’янські народи стреси і суспільні потрясіння, навіть війни у всі часи діяли, як стимул до розвитку. І, тим не менш, глибока суспільна депресія і війна за останні роки помітна всім. «Помітна» — м’яко сказано. Кожен з нас, і особливо підприємці, її яскраво сприймають всіма можливими органами чуття.

07-05-15-foto-600x380-1 (2)

А адже один із позитивних моментів кризи — можливість виявитися першим. Відчуття безвиході, громадська депресія рано чи пізно закінчаться, і кращий час прийде. Але повною мірою радіти йому зможуть лише ті, хто не опустив руки в негоду, а з ще більшим завзяттям йшов до своєї мети.

Але в рядах підприємців часто спостерігаємо по-справжньому депресивні стани і настрої. І, як результат — небажання працювати.

Сприяють такому «благородному неробству» множинні шкідливі ілюзії

Наприклад — прагнення дочекатися для старту нового бізнесу «кращих часів», небажання і страх вкладатися в нові проекти.

Або — страх і зовсім залишитися без засобів до існування. Коли — не до бізнесу і не до роботи, а — «корочку б хліба».

Але, як контраргумент, можна пригадати й іншу точку зору. Яка допомагає виживати і працювати у важкі періоди

Кращий засіб збереження коштів в кризу, це свій бізнес. Адже ніхто не знає, як, не тільки завтра, але і сьогодні до вечора поведуть себе курси іноземних валют, ціни на нерухомість або сировину. Але можна достовірно припускати, що гроші, вкладені у власний бізнес, не тільки збережуться, але й будуть приносити прибуток. Бо цей процес у величезній мірі залежить тільки від власника бізнесу. А не від політиків, чи, наприклад, цін на золото.

Ще кілька антикризових ідей для бізнесу

  1. Невідомо, що буде через місяць з нинішніми «старими грошима». Ну, так і навіщо їх зберігати? Чи не краще вкласти їх в проект, що приносить дохід і прибуток, і після кризи отримувати цей прибуток в «нових активах».
  2. На «чорний день» «на скоринку хліба» зберегти кошти все одно навряд чи вийде. Так як абсолютно не зрозуміло, в яких конкретно активах треба зберігати ці кошти. Дійсно сухарі сушити, чи що. Мабуть, це найбільш конкретне і дійсно надійне вкладення, якщо говорити про цю мету. Просимо вибачити за цинічний сарказм.
  3. А коли закінчиться криза і громадський колапс, і підприємці вирішать, що тепер уже можна починати займатися справою — починати бізнес вже буде пізно. Ринок уже буде зайнятий конкурентами, які не обманювали себе ілюзіями, помилковими надуманими приводами «перечекати», взяти тайм-аут, які не опускали руки у важкі часи, а продовжували працювати. Тому не гайте часу і проводьте http://jurkomplex.com.ua/ за допомогою кваліфікованих спеціалістів.
  4. І ще. Дійсно криза, невлаштованість суспільства та економіки — саме час для початку бізнесу. Але — не для експериментів. З якими дійсно можна втратити останнє.

Тому. Можете і впевнені — робіть самі. Якщо хоча б трохи сумніваєтеся — використовуйте готову і перевірену бізнес модель.

 
comments powered by HyperComments