Головна / Авто / У Мережі з’явилися фото компактного кросовера Audi SQ2 без камуфляжу

У Мережі з’явилися фото компактного кросовера Audi SQ2 без камуфляжу

В інтернеті з’явилися фото Audi SQ2, не обтягнуте камуфляжною плівкою. Компактний кросовер займе нішу в модельному ряду західнонімецького виробника. В даний час новинка проходить завершальні тести.


Кросовер отримав 5-дверний спортивний кузов, на думку експертів, під капотом автомобіля може бути розміщений 2,0-літровий бензиновий мотор, офіційно новинку представлять протягом нинішнього року. Модель віднесли до компактного класу, вона є найбільш малогабаритною в лінійці автомобілів сегменту SUV, вироблених західнонімецькою компанією. Відзначена усічена трапецієвидна решітка радіатора машини, передній бампер отримав глибокі ніші, над заднім склом встановлено козирок.


Головна оптика Audi SQ2, також як і задні блок-фонарі, виконана у світлодіодному варіанті. Вихлопна система включає в себе чотири круглих патрубки, вони розташовані попарно в лівій і правій нішах заднього бампера. В колісні арки вставлені широкі пластикові накладки, в бічних частинах кузова є поглиблення. В інтернеті фотознімки нової моделі кросовера представлені виданням Motor 1.

 
comments powered by HyperComments