Технології

У наступному році з’явиться 3D-принтер за доступною ціною в 347 доларів

Закінчився збір коштів на нову розробку в області 3D-друку під назвою Pirate3D Buccaneer, який проходив на сервісі Kickstarter. Розробники принтера перевиконали план збору більш ніж в 14 разів. Новий пристрій вже претендує на роль «першого народного 3D-принтера».

За останніми тенденціям в технологічному світі можна помітити, що 3D-принтери, які в минулому були занадто дорогими, поступово стають більш доступними для простих користувачів. Однак між такими поняттями як «доступний» і «більш доступний» залишається прірва, подолати яку взялися розробники сінгапурського стартапу 3D-принтера.

Для порівняння, найпопулярніший принтер, який друкує тривимірні об’єкти – Makerbot Replicator 2.0 обійдеться його покупцям в 2200 доларів США. Тоді як Pirate3D Buccaneer за планами розробників повинен коштувати всього лише 347 доларів. Сам пристрій буде призначено для споживчого ринку і матиме власну бібліотеку 3D-об’єктів для друку, доступних через Інтернет. Готові моделі призначені для користувачів, які незнайомі з автоматизованим 3D-проектуванням.

Один із засновників Pirate3D Роджер Чанг впевнений в успіху нового пристрою. Оскільки разом з виходом їх принтера в найближче півріччя повинна з’явиться підробка Buccaneer. Боротися з нечесною конкуренцією фірма планує за допомогою програмного забезпечення. Виробники подібних принтерів будуть змушені підключатися до бібліотек, за рахунок цього Pirate3D буде перебувати на крок попереду.

На сайті Kickstarter вже значаться 3000 пристроїв, які замовили попередньо. Зараз йде пошук виробника. Пристрої будуть виготовляти на китайських фабриках сінгапурських компаній. У грудні цього року має з’явитися перший робочий прототип. Широкі продажі новинки мають розпочатися в лютому наступного року.

3D друк являє собою одну з форм технології адитивного виробництва, коли тривимірний об’єкт створюється в реальному прототипі за рахунок послідовного накладення шарів матеріалу. Таку технологію часто називають «магічною». Оскільки спочатку на комп’ютері створюється віртуальна тривимірна модель певного об’єкта, а потім за допомогою принтера він з’являється в реальному світі.

[youtube]Nz2a_PdEgYg[/youtube]

Допоки винахідливі сингапурці будуть нам майструвати 3D-принтера, ми не повинні забувати  про старі та надійні струменеві принтери, зокрема принтер EPSON Stylus Photo R200 з СНПЧ, який можете легко замовити на http://www.inksystem.com.by/. Ціна та якість вам гарантовані.

Натхнення: hronika.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button