Технології

У Німеччині запустять загальнодоступну дорогу, яка заряджає автомобілі

Дорогу для бездротової індукційної зарядки громадських, приватних і комерційних електромобілів випробують в Німеччині.

У місті Балінген побудують першу в Німеччині загальнодоступну електричну дорогу. Проект включає створення траси довжиною 1 км і двох статичних зарядних станцій на місці зупинок громадського транспорту. Проект реалізує постачальник бездротової індукційної зарядки для електромобілів Electreon і розробник зарядних пристроїв EnBW.

Технологія, обрана для створення дороги, дозволяє заряджає електромобілі динамічно (під час руху) і статично (поки вони нерухомі), щоб зменшити потребу в ємності батареї і збільшити дальність поїздки після стаціонарної підзарядки, безпечно заряджати електромобілі і знизити простий електротранспорту під час зарядки.

Ілюстрація електричної дороги. Зображення: Electreon

Технологія буде впроваджуватися у два етапи в місті Балінген. На першому етапі буде створена 400-метрова доріжка з двома статичними зарядними станціями. На другому етапі до неї буде додано ще 600 метрів, протягом яких буде забезпечуватися зарядка.

Вартість проекту складе €3,2 млн, зарядна «смуга» буде доступна не тільки для громадського, а й для приватного транспорту. У компанії Electreon повідомляють, що до реалізації комерційного проекту компанія випробувала роботу технологій на полігоні.

Ілюстрація установки обладнання для динамічної зарядки електромобілів. Зображення: Electreon

У Навчальному центрі EnBW була побудована штучна траса, яка моделювала рух громадського транспорту в годину пік. Випробування підтвердили роботу і безпеку технології, показали потенційну ефективність створення електричної смуги для зарядки транспорту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button