Технології

Дерева-електростанції з’являться на вулицях Франції

Весь світ зайнятий пошуком альтернативних джерел електроенергії. Нещодавно француз Жером Мішо-Ларівьер представив свою версію електростанції: вітрогенератор у формі дерева. Проект він назвав Wind Tree. Генератор перетворює силу вітру в електричну енергію. Працює “дерево” навіть при непомітному русі повітря і зовсім не виробляє шуму, чого не можна сказати про традиційні вітрогенератори.

Дерева-електростанції з'являться на вулицях Франції

Про те, що енергію можна отримувати за допомогою штучних дерев, автор стартапу Wind Tree задумався, гуляючи одного разу по вулицях у безвітряну погоду. Він просто поспостерігав за шелестом листя.

Система здатна працювати і у випадках, коли на вулиці практично немає вітру. Досить швидкості в 4 метри в секунду, щоб генератор почав діяти. Силу повітряного потоку прилад самостійно перетворює в електрику.

[ads2] Висота “дерева” – вісім метрів. Листя – це невеликі скорочення пластини. Їх планується виробляти тільки з натуральних волокон. Що стосується інших частин дерева: в “кору” монтуються фотоелементи, а мережа “коріння” являє собою геотермальний генератор.

Читайте також: У Європі з’явилася перша в світі «розумна» дорога — відео

На створення прототипу дерева знадобилося 30000 євро і три роки роботи. Його “посадили” в північно-західній частині країни. Мішо-Ларівьер хоче, щоб штучні дерева, що приносять користь, “виросли” в кожному парку та приватному дворі. Коли це трапиться, поки неясно. Дерева-генератори знадобляться для зарядки ліхтарів і електрокарів. Продажу, якщо все піде за планом, стартують в майбутньому році.

Дерева-електростанції з'являться на вулицях Франції

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button