Технології

Ін’єкції в очі дозволять солдатам бачити вночі

Вчені створили унікальну сироватку з наночастинок, введення якої безпосередньо в очі дозволяє живим істотам отримати здатність краще бачити в темряві. Вважається, що в майбутньому подібні ін’єкції дозволять солдатами обходитися без приладів нічного бачення.

В осяжному майбутньому американські військові зможуть відмовитися від приладів нічного бачення, замінивши це простим уколом, який дозволить солдатам бачити практично в повній темряві. Цю методику створила група досліджень з Китаю і США, навіть більше, вона вже пройшла випробування на лабораторних гризунах, яке підтвердило її високу ефективність. На думку авторів цього дослідження, розроблений ними метод буде працювати і у випадку з людьми.

Робота сучасних приладів нічного бачення використовує спеціальні інфрачервоні датчики, щоб вловлювати випромінюване організмами та іншими об’єктами тепло. Саме на цій основі і відображається контур, що дозволяє відрізняти живих істот від інших об’єктів. Висока ефективність такої техніки нівелюється її дорогою ціною і великими габаритами, тому вчені продовжують шукати спосіб наділити солдатів здатність бачити в темряві. Нова методика американських і китайських вчених змінює структуру ока таким чином, що інфрачервоне світло стає для нього видимим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button