Екологія

У Японії представили найбільший в світі вітрогенератор

У японській префектурі Фукусіма представили найпотужніший вітрогенератор в світі. Очікується, що його введуть в експлуатацію протягом цього року, у разі успішного проходження всіх тестів, повідомляє oilru.com

Як зазначає японська преса, дана модель вітрогенератора досягає у висоту близько 189 метрів і має три 82-метрові лопаті. Така величина порівнянна з пятидесятиповерховим хмарочосом.

Автори проекту запевняють, що за допомогою нового вітрогенератора можна буде забезпечити електрикою близько 6 тисяч квартир. Вітряна станція була розроблена представниками десяти компаній. В команду увійшли, в тому числі, і співробітники всесвітньо відомих японських корпорацій Marubeni Corp. і Mitsubishi Heavy Industries Ltd. Куратором інноваційного проекту є міністерство економіки, торгівлі і промисловості Японії, а наукову підтримку надає Токійський університет.

Планується, що станція буде встановлена у водах Тихого океану на відстані 20 кілометрів від берега префектури Фукусіма на спеціальній плавучій платформі. Електроенергія подаватиметься на територію острівної держави за допомогою підводного кабелю.

Варто зазначити, що після аварії на АЕС «Фукусіма-1», яка сталася в березні 2011 року, Токіо зіткнувся з проблемою енергетичної кризи через припинення роботи всіх атомних станцій на території країни. У цьому зв’язку перед японцями в даний час гостро стоїть завдання пошуку альтернативних джерел енергії.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть