Здоров'я

Учені назвали 5 корисних властивостей оливкової олії для здоров’я людини

Оливкова олія є одним з найдавніших засобів зміцнення здоров’я людини. Учені назвали 5 корисних властивостей цього продукту, який необхідно включити в щоденний раціон.

Оливкове дерево відоме людству вже понад 5 тисяч років, а його плоди досі вживаються не тільки в цілісному вигляді, але і в якості надзвичайно корисного олії. Майже 90% всіх оливок, що виростають у Середземномор’я, використовуються для виробництва цього продукту. Після численних досліджень вчені дійшли висновку, що вона володіє декількома якостями, що зміцнюють організм. Одним з них є насичення шкіри жирними кислотами і антиоксидантами з бета-каротином, які відновлюють здоров’я епідермісу, захищають його від впливу ультрафіолету і забезпечують захист від раку або передчасного старіння.

Крім того, оливкову олію називають багатим джерелом заліза. Воно регулює рівень гемоглобіну і кисню в кровоносній системі, оберігаючи від анемії. Продукт також можна застосовувати як протизапальний засіб через наявність олеокантала. Це з’єднання підвищує імунітет, а також бореться із запальними процесами при артриті. Нарешті, оливкова олія стане незамінною частиною раціону при різних видах алергії і розладах травлення, а також лікує гастрит, виразку, і не дає камінню утворюватися в жовчному міхурі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments