Земля

В Антарктиді виявлені тонни скам’янілостей динозаврів

Під час наукової експедиції в Антарктику група вчених, що складається з представників різних країн, змогла виявити більше тонни різноманітних скам’янілостей морських динозаврів.

Обробивши виявлені рештки, палеонтологи прийшли до висновку, що перед ними залишки трьох видів стародавніх морських динозаврів. За попередніми даними, це плезіозаври і мезозаври. Крім того, в Антарктиді вчені виявили і давніх птахів, які жили в кінці крейдяного періоду. Це були ранні качки, які зовні трохи відрізнялися від звичних нам птахів.

Всіх цих представників стародавнього світу можна було бачити у фільмі Стівена Спілберга «Парк Юрського періоду», який здобув велику популярність серед глядачів. Говорячи про вік скам’янілих рештків, палеонтологи відзначають, що окремі знахідки вже віднесені до періоду 71 мільйон років.

Вчені відзначають, що серед знахідок дуже багато фрагментів і немає жодного цілого скелета. Втім, це властиво для виявлення скам’янілостей такого періоду. Найчастіше палеонтологам вкрай рідко вдається знайти скелет, який був би повним і добре зберігся. Однією з таких рідкісних, вдалих знахідок може вважатися виявлення скелета теропода в Німеччині.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments