Наука

В Антарктиді знайшли істот, здатних врятувати світ від страшної хвороби

Вчені відзвітували про чергове відкриття, де бачать великі перспективи на майбутнє. За їх словами, в Антарктиді були знайдені істоти, які стануть справжнім порятунком людства від страшних смертельних хвороб.

Інформація про це відкриття вже опублікована на сторінках спеціалізованого видання ACS Journal of Natural Products. Відзначається, що дослідникам вдалося виявити у водах Антарктиди живих істот, які в майбутньому можуть замінити собою лікарські препарати, що застосовуються людством багато років для боротьби з інфекційними захворюваннями. Зокрема, це відкриття повинне допомогти в лікуванні малярії. Тим більше, що ВООЗ раніше заявила про те, що наявні сьогодні антимікробні препарати майже не дають ніякого ефекту, оскільки не здатні боротися зі збудником хвороби.

Як виявилося, вчені зуміли виділити з антарктичної губки екстракт пептиду. Подальші дослідження показали, що ця речовина є дуже активною у знищенні збудників малярії. Вона не просто добре справляється з інфекцією, але ще й не поступається ряду сучасних ліків


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button