Екологія

В ООН оприлюднили звіт про кількість сміття на планеті

В ООН оприлюднили звіт про кількість сміття на планеті. Документ був складений за участю експертів з Вашингтонського університету.

В ООН обнародовали отчет о количестве мусора на планете

Найбільшу проблему на Землі, згідно з опублікованим звітом ООН, представляє пластикове сміття. З моменту початку виробництва на Планеті було випущено понад 6,3 мільярда тонн пластикових товарів. В результаті появи на ринку пластикової продукції на звалища світу і океани потрапило 90,5% відходів пластика. У разі якщо тенденція продовжиться, то вже до 2050 року на Землі буде зберігатися близько 12 мільярдів тонн пластмасового сміття, що еквівалентно 7,2 трильйона звичайних поліетиленових пакетів, заповнених пластиком.

Для розуміння цієї кількості, як вважають вчені, якщо скласти всі ці відходи вийде відстань від Землі до Місяця і назад майже 6000 разів. Якщо перерахувати все пластикове сміття на гроші, вийде 7,2 трильйона доларів. На ці кошти можна було б придбати всі провідні компанії Планети, а також всі команди MLB і всі спортивні команди Прем’єр-Ліги. Іншими словами людина, яка придумає технологію для утилізації пластику, стане найбагатшою людиною на Землі за всі часи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button