Всесвіт

Вчені: Чумацький шлях зіткнеться з іншою галактикою і викличе Армагеддон

Вчені з Університету Дарема розповіли, що Чумацький Шлях знаходиться на шляху до катастрофічного зіткнення з іншою галактикою. Процес посприяє початку міжгалактичного Армагедону.

Ученые: Млечный путь столкнется с другой галактикой и вызовет Армагеддон

Галактика Чумацький Шлях є домом Землі, поряд з приблизно 250 мільярдами інших зірок. Звичний хід подій може змінитися, тому що наймасивніша супутникова галактика Велика Магелланова Хмара (LMC) може викликати зіткнення.

Доктор Каутун розповів, що його команда астрономів використовувала суперкомп’ютерні моделі для розрахунку ймовірності зіткнення. Катастрофа відбудеться приблизно через два мільярди років. Вибух розбудить надмасивну чорну діру в центрі галактики, яка може збільшитися в розмірах в 10 разів. Процес запустить квазар, що виділяє величезну кількість випромінювання на всіх довжинах хвиль. Земля знаходиться далеко від центру подій, тому сильно постраждати не має.

Зіткнення може змінити орбіти планет, а це вже небезпечно для життя на Землі. Наприклад, при віддаленні від Сонця люди замерзнуть, а при наближенні – згорять. Вчені вважають, що поки є час експерти з усього світу повинні думати над питанням переселення на іншу планету.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button