Головна / Технології / В США розробили «розумну» валізу

В США розробили «розумну» валізу

Американці розробили концепт «розумної» валізи. За станом і пересуванням багажу можна буде стежити за допомогою смартфона. В сам кейс буде вбудований цілий набір датчиків, в тому числі, для віддаленого зважування.

foto_cikavosti_24.10.2014-09_resized

Вагу валізи не доведеться кожного разу контролювати перед відльотом. Електронні ваги самостійно інформуватимуть власника про вагу багажу.

Також в сумку вбудований електронний замок, яким можна керувати через додаток в телефоні, передає Mignews.
Вбудована функція безпеки повідомить власникові про те, що хтось намагається зламати замок, або якщо чемодан десь забули чи не туди відправили.

Читайте також: Надзвичайно зручний рюкзак-трансформер

Пристрій буде оснащено акумулятором, який забезпечить зарядку батареї смартфона.

У продажу новинка з’явиться в другій половині 2015 року, і буде коштувати $ 235.

Натхнення: mignews.com

Американці розробили концепт "розумної" валізи. За станом і пересуванням багажу можна буде стежити за допомогою смартфона. В сам кейс буде вбудований цілий набір датчиків, в тому числі, для віддаленого зважування. Вагу валізи не доведеться кожного разу контролювати перед відльотом. Електронні ваги самостійно інформуватимуть власника про вагу багажу. Також в сумку вбудований електронний замок, яким можна керувати через додаток в телефоні, передає Mignews. Вбудована функція безпеки повідомить власникові про те, що хтось намагається зламати замок, або якщо чемодан десь забули чи не туди відправили. Читайте також: Надзвичайно зручний рюкзак-трансформер Пристрій буде оснащено акумулятором, який забезпечить зарядку батареї смартфона. У продажу новинка…

Обзор

Рейтинг користувачів Будьте першим!