Людина

Рівень вітаміну В12 в мозку знижується у літніх людей і людей з аутизмом

Рівні вітаміну B12 у головному мозку значно знижуються у літніх людей і людей з аутизмом або шизофренією в порівнянні з іншими людьми подібних віку, показало нове дослідження.

c50ba6eff9616ac1e118381ebd077292

В ході випробувань було встановлено, що діти з аутизмом молодше 10 років, мали у 3 рази більш низькі рівні вітаміну B12 в мозку, які були схожі з рівнями здорових дорослих у віці 50 років, повідомляють американські вчені з Південно-Східного університету.

Великі дефіцити мозку B12 у осіб з аутизмом і шизофренією можуть допомогти пояснити, чому пацієнти, які страждають цими недугами, відчувають неврологічні і психоневрологічні симптоми, відзначають експерти. Дослідження також показало, що здорові літні люди у віці від 61 року до 80 років мають приблизно в три рази більш низькі рівні вітаміну B12 в мозку, ніж більш молоді вікові групи, що є результатом нормального старіння.

Читайте також: 

Це нормальне зниження може допомогти відрегулювати обмін речовин головного мозку для підтримки його функції протягом всього життя. Активна форма вітаміну В12 називається метил-В12 і підтримує нормальний розвиток мозку. Примітно, що рівень метилу-В12 виявився у здорових літніх людей більш ніж в 10 разів нижчим, ніж у здорових молодих людей. Низькі рівні метилу-B12 в головному мозку можуть негативно вплинути на розвиток нервової системи у молоді роки і можуть порушити навчання і пам’ять у подальшому житті.

Аутизм і шизофренія пов’язані з окислювальним стресом, який також грає важливу роль в старінні, і окислювальний стрес може лежати в основі зменшення рівня вітаміну B12 в мозку, говорять дослідники. Отримані дані свідчать про необхідність подальших досліджень для визначення того, чи зможе використання добавок вітаміну В12 і антиоксидантів, таких як глутатіон, запобігти окислювальному стресу і бути корисним для лікування аутизму і шизофренії.

 Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button