Наука

Вчені: Чоловікам подобаються жінки з низьким голосом

Вчені з Університету Сассекса з’ясували, що чоловікам більше подобаються жінки з низьким голосом. Матеріали дослідження надано виданням DailyMail.

Ученые: Мужчинам нравятся женщины с низким голосом

Марієлла Фроструп розповіла, що ненавиділа звук власного голосу. Дебютувавши на телебаченні, вона дізналася, що глядачі акцентують увагу саме на тональності, а не на сенсі виголошуваної промови. При цьому при особистій зустрічі багато людей можуть бути розчаровані невідповідністю зовнішності і голосу.

Хірург Девід Хоу, який спеціалізується на вухах, носі та горлі, розповів, що голосові зв’язки являють собою дві тканинні складки, що утворюють в гортані щілину або структуру м’язів і хрящів. При вдиханні повітря потрапляє в цей простір і при видиханні вібрує, створюючи звук. Для відтворення приємного тону складки повинні бути гладкими. Хрипота може утворитися за кислотного рефлюксу, куріння, поліпів.

Експерти придумали формулу вчиненого жіночого голосу. Для цього потрібно говорити зі швидкістю 164 слова за хвилину з падаючою інтонацією і на низькій частоті.

Кнопка «Наверх»