Людина

Третина жителів Сполучених Штатів Америки — бісексуали

На думку авторів нових досліджень, їм вдалося реалізувати унікальне у своєму роді спостереження, підсумки якого здивували всіх лікарів.

89bb1fefa2499540c7fb98852625eab2

В ході здійснення дослідів виявилося, що кожен третій молодий житель Сполучених Штатів Америки не може визначитися зі своєю сексуальною орієнтацією. Таким чином, третину молодого населення держави належить до категорії бісексуалів. Не так давно вчені з Великобританії провели окреме дослідження, що доводить, що половина представників слабкої і сильної статі країни не впевнені у своїй гетеросексуальності.

Приблизно такі ж результати були отримані під час нового соціального опитування, реалізованого в Америці. Виявилося, що 78% американців вважають, що вони володіють нормальною статевою орієнтацією, 4% абсолютно впевнені в тому, що вони геї, а решта 16% — бісексуальні. Клінічні підсумки експериментів дають можливість вважати, що сексуальна орієнтація людини не завжди визначається з датою народження індивідуума.

Іноді вона може формуватися в процесі життєдіяльності чоловіків і жінок, а також під впливом різноманітних зовнішніх факторів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments