Інтернет

Вчені дізналися, як зазвичай люди реагують на негативні новини в соцмережах

Американські вчені провели дослідження і дізналися, як зазвичай люди реагують на негативні новини в соцмережах. Ці звістки містили негативні відомості про життя їхніх близьких і знайомих.

Для цього було створено три типи новин, кожна наступна з них була більш серйозною і трагічною, ніж попередня. У першій йшлося про розставання з близькою людиною, у другій – про несподіване онкологічне захворювання родича, а в третій – про смерть близького друга. Кожному випробуваному давали можливість відреагувати на цю звістку так, як йому хочеться. Можна було написати коментар, поставити лайк, використовувати різні сумні смайлики, або і зовсім залишити новину без реакції.

Після цього людям пропонували заповнити анкету, де у них запитували про те, які звістки для них виявилися найскладнішими і емоційними, а також як вони б воліли їх отримувати. Результати виявилися досить несподіваними. Практично всі випробувані вважали за краще дізнатися про всіх три новини в особистій розмові, а не через соцмережі. Окремо вчені відзначили активність людей. Виявилося, що більш комунікабельні з них охоче залишали свої коментарі і ділилися відповідними переживаннями.

Вчені відзначають, що їх дослідження стосувалося новини про близьких людей, тому реакція їх випробовуваних була більш різкою. У разі звісток про абсолютну чужу людину переживання були б відчутно слабкішими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button