Головна / Людина / Вчені розповіли про п’ять дієвих способи швидко заснути

Вчені розповіли про п’ять дієвих способи швидко заснути

Вчені розповіли про п’ять найбільш дієвих способів швидко заснути. Це стосується громадян, що постійно зазнають труднощі з засипанням через неправильний режим.

Фахівці рекомендують для початку змінити свій режим дня таким чином, щоб перед сном було близько 30 хвилин на прогулянки. За цей час організм трохи втомиться і заснути буде набагато простіше. Також свіже повітря сприяє більш міцному сну. Другий і не менш цікавий спосіб полягає у виконанні монотонної і простої роботи. Наприклад, можна спробувати перемотати клубок ниток або крупу перебрати. Також можна вирішити складну математичну задачу. При виконанні цих дій організм відчує сильну втому і сонливість вже через 20 хвилин.

Ще одним хорошим варіантом є аромати. Експерти рекомендують використовувати різні ароматичні олії або подушки з наповнювачами з трав. Вони допоможуть розслабитися і швидше заснути. Головне в цьому випадку підібрати такі аромати, на які не буде алергії. Схожа ситуація з їжею. Допоможуть банани, сушені фініки або сир. Це стосується і склянки теплого молока з медом.

Останнім, але не менш дієвим, є регулярний секс перед сном. У цьому випадку мозок виробляє необхідний гормон задоволення серотонін, а саме тіло виснажується фізично. Це помітно збільшує швидкість засинання і загальну задоволеність сном.